امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۰۸ بهمن ۱۴۰۰

اولین جلسه ارتقا و بهبود عملکرد روابط عمومی

اولین جلسه ارتقا و بهبود عملکرد روابط عمومی

اولین جلسه ارتقا و بهبود عملکرد روابط عمومی با حضور حاجی زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، معاونین و مدیران شهرستان ها در  مورخه ۱۳۹۴/۰۳/۱۶برگزار شد . در این جلسه حاجی زاده با اشاره به اینکه روابط عمومی بخش بسیار مهم هر دستگاه و چشم و گوش یک نهاد میباشد درباره جایگاه اصلی روابط عمومی در سازمان ها و نقش ویژه آن صحبت کرد . در ادامه هر یک از حاضرین با ارائه نظرات خود پیشنهاداتی در خصوص کیفیت بخشیدن هرچه بیشتر به عملکرد این واحد پرداختند . همچنین در خصوص راه اندازی روابط عمومی های کوچک در شهرستان ها برای پوشش هرچه بیشتر فعالیت های بنیاد مسکن استان بحث و گفت و گو شد .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group