امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

اهداء لوح از سوی فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در راستای همکاری مطلوب در تکمیل پروژه منازل مسکونی ۱۲۶ واحدی مهر ولایت یک زنجان

مراسم افتتاح منازل مسکونی ۲۱۶ واحدی مهر ولایت تیپ ۲۱۶ زرهی شهید مخبری زنجان با حضور سرهنگ  صالحی فرمانده تیپ ۲۱۶ زرهی زنجان، مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن و جمعی از مدیران استانی برگزار شد.

در این دیدار با اهدای لوحی از سوی فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در راستای همکاری مطلوب در تکمیل پروژه منازل مسکونی ۱۲۶ واحدی مهر ولایت یک زنجان از زحمات ارزشمند مدیرکل بنیاد مسکن استان تقدیر به عمل آمد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group