امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱

انعقاد نخستین تفاهم نامه همکاری مشترک فی ما بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بانک ملی استان زنجان

طی جلسه ای که با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، طاهری رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان و دیگر مدیران دو دستگاه، تفاهم نامه مشترکی بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بانک ملی استان زنجان در جهت همکاری های بیشتر منعقد گردید.

در ابتدا مهندس صنعتی منفرد به اهداف اصلی این تفاهم نامه اشاره کرد وگفت: با توجه به ظرفیت و توانمندی های بالای بانک ملی، این تفاهم نامه در جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات و گسترش تعاملات با بنیاد مسکن استان با رعایت قوانین منعقد شده است.

وی خدمات و فعالیت های  بانک ملی استان را در جهت ارائه خدمات وتسهیلات ویژه بهسازی ومقاوم سازی مسکن، بسیار ارزشمند دانست وافزود: با توجه به طرح تحول منابع مالی بنیاد و حساب های بانکی و گستردگی شعب بانک ملی در سطح استان، امیدواریم روز به روز اینگونه تعاملات در راستای توسعه استان گسترش یابد.

صنعتی منفرد ادامه داد: بانک ملی استان تاکنون همکاری مطلوبی در زمینه ارائه تسهیلات طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی با بنیاد مسکن استان داشته است و با انعقاد این تفاهم نامه نیز گام های موثرتری در راستای پیشرفت، توسعه استان و خدمت به مردم به ویژه تامین مسکن اقشار آسیب پذیر برداشته خواهد شد.

در ادامه طاهری، همکاری مشترک بین بنیاد مسکن استان و بانک ملی را در جهت ارائه خدمات به مردم را بسیار مهم وضروری دانست وگفت: با توجه به گستردگی شعبات وظرفیت بالای بانک ملی استان در ارائه خدمات ویژه به مردم، این بانک آمادگی لازم برای همکاری با بنیاد مسکن استان را دارد.

وی خاطرنشان کرد: این تفاهم نامه سرآغاز تعاملات هرچه بیشتر بین بنیاد مسکن وبانک ملی استان خواهد بود که امیدواریم با رعایت قوانین، خدمات مطلوبتری به مردم به ویژه اقشار کم درآمد ارائه شود.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group