امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به منظور توسعه اشتغال در چهارچوب طرح توسعه پایدار منظومه های روستایی استان

مهندس یوسفی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با حضور در این نهاد با  مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دیدار و گفتگو کردند.

در این جلسه در خصوص اعطای تسهیلات قرض الحسنه اشتغال، آموزش های مهارتی، تشکیل تعاونی های تولید، کمک های فنی برای برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به اشخاص حقیقی و حقوقی در چارچوب قانون حمایت از اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری برای اجرای طرحهای اشتغالزایی همچنین ایجاد سامانه بازاریابی در بخش های مختلف متناسب با طرح توسعه پایدار منظومه روستایی در سطح استان رایزنی و گفت و گو شد.

در ادامه تفاهم نامه همکاری بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به منظور توسعه اشتغال در چهارچوب طرح توسعه پایدار منظومه های روستایی استان و حمایت از افراد توانمند و کارآفرین با هدف ایجاد کسب و کارهای خرد و کوچک پایدارمنعقد گردید.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group