امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

انعقاد تفاهم نامه مشترک بین بنیاد مسکن استان و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در راستای اجرای طرح توسعه پایدار منظومه های روستایی استان زنجا

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به همراه محمدی معاون عمران روستایی این نهاد در راستای گسترش تعاملات و حمایت از اشتغال پایدار در مناطق روستایی با مهندس آقاجانلو مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان دیدار و گفتگو کردند.

در راستای اجرای طرح توسعه پایدار منظومه های روستایی استان زنجان و حمایت از افراد توانمند و کارآفرین با هدف ایجاد کسب و کارها و رونق اقتصادی با بهره برداری بهینه در اراضی ملی ، تفاهم نامه ای میان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان منعقد گردید.

این تفاهم نامه در زمینه توسعه جنگل کاری اقتصادی، متناسب با شرایط اکولوژیکی و صرفا مطابق با چهار چوب و مقررات موضوعه و نیز توسعه زراعت چوب (گونه صنوبر) در مناطق هدف در راستای توسعه فعالیت های اشتغالزایی در روستاهای هدف طرح توسعه پایدار منظومه های روستایی در سطح استان منعقد شد.

هدف از همکاری مشترک بین دو مجموعه گسترش فرهنگ حفظ، احیاء ، توسعه و بهره برداری اصولی از منابع طبیعی در مناطق روستایی، ارتقاءسطح دانش وبینش روستائیان و بهره برداران مراتع، حمایت از اشتغال پایدار در مناطق روستایی برای اجرای طرحهای اشتغالزایی می باشد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group