امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

انتصاب معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان

طی حکمی از سوی مهندس حاجی زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان ، مهندس مهدی نبی لو به عنوان معاون مسکن شهری بنیاد مسکن زنجان منصوب و مشغول به کار شد . مهندس نبی لو پیش از این در پست های مختلفی از جمله کارشناس ارشد در بنیاد مسکن زنجان فعالیت داشته است . حکم انتصاب مهندس نبی لو از سوی مهندس حاجی زاده وپس ازتایید مهندس جواد حق شناس معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور صادر شده است.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group