امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

انتخاب معاون پشتیبانی بنیاد مسکن استان به عنوان ذیحساب منتخب

انتخاب معاون پشتیبانی بنیاد مسکن استان به عنوان ذیحساب منتخب
ابوالفضل عباسچیان مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان  در جلسه ذیحسابان ، طی لوحی از آقای منوچهر نجفی معاون پشتیبانی بنیاد مسکن استان به عنوان ذیحساب منتخب در بین ادارات استان تقدیر کرد.ما نیز موفقیت بدست آمده را به ایشان و کلیه همکاران ذیحسابی که حاصل تلاش جمعی در این حوزه است تبریک گفته و آرزوی توفیقات روز افزون برای این عزیزان  در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی داریم .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group