امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

امضای تفاهم نامه همکاری بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان و صندوق کارآفرینی امید استان به منظور توسعه اشتغال پایدار

طی هماهنگی های به عمل آمده، عبداللهی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان با حضور در بنیاد مسکن استان، با مهندس خواجه ای مدیرکل این نهاد در راستای انعقاد تفاهم نامه همکاری به منظور توسعه اشتغال پایدار دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس خواجه ای گفت:   باتوجه به وجود ظرفیت اشتغال زایی و به منظور توسعه اشتغال پایدار در چارچوب طرح توسعه پایدار منظومه های روستایی استان  زنجان و حمایت از افراد توانمند و کارآفرین با هدف ایجاد کسب و کارهای خرد و کوچک پایدار، با اولویت تولید بدون کارخانه در محیط های کوچک خانگی خصوصا مناطق محروم و کمتر برخوردار، این تفاهم نامه فی مابین صندوق کارآفرینی امید استان زنجان و بنیاد مسکن منعقد می شود.

وی به اعطای تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به اشخاص حقیقی و حقوقی  در قالب این تفاهم نامه اشاره کرد و گفت: در قالب این تفاهم نامه اعطای تسهیلات قرض الحسنه در چارچوب “قانون حمایت از اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری(منابع مشترک با صندوق توسعه ملی) برای اجرای طرح های کارآفرینی در بخش های مختلف متناسب با طرح توسعه پایدار منظومه روستایی در سطح استان  ازاهمیت ویژه ای برخوردار است.

در ادامه عبداللهی به تعامل مطلوب با بنیاد مسکن در راستای اجرای هر چه بهتر این تفاهم نامه تاکید کرد و افزود: پس از انتخاب روستای هدف توسط بنیاد و معرفی متقاضیان دریافت تسهیلات، صندوق ارزیابی های لازم فنی و اقتصادی را انجام داده و در صورت تایید نهایی ،اقدام به ثبت نام، تشکیل پرونده و پرداخت تسهیلات مطابق با ضوابط خود می نماید.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group