امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

امام جمعه شهرستان خرمدره: بنیاد مسکن با خدمت به محرومین اقدامات ارزشمندی در راستای تقویت نظام جمهوری اسلامی ارائه کرده است.

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا زاهدی پور امام جمعه شهرستان خرمدره دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس خواجه ای ضمن تشریح عملکرد این نهاد انقلابی گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز  به عنوان نهادی که پس از انقلاب ایجاد شده، سهم بسزایی در خدمت رسانی به کشور به ویژه روستاییان داشته است.

وی ادامه داد: یکی از نمونه‌های بارز تأسیس نهادهای موفق انقلابی در کشور و تأثیر آن در توسعه و پیشرفت ایران اسلامی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است که این نهاد انقلابی با روحیه جهادی و انقلابی گونه و با بهره‌گیری از حداقل امکانات خدمات بسیار خوبی را در حوزه‌های مختلف عمرانی به کشور ارائه کرده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان تاکید کرد: بنیاد مسکن نهادی است که با هدف رفع محرومیت از جامعه تشکیل‌شده و در راستای این هدف همواره تلاش می کند میزان خدمات‌رسانی به قشر محروم و بی‌بضاعت جامعه را افزایش داده و برای رفع نیازهای این قشر تلاش و جدیت کند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا زاهدی پور با بیان اینکه، بنیاد مسکن با خدمت به محرومین اقدامات ارزشمندی در راستای تقویت نظام جمهوری اسلامی ارائه کرده است، افزود: یکی از سنت‌های خوب ائمه معصومین(ع)خدمت رسانی به مردم و به افراد نیازمند بود،بنابراین باید این سنت حسنه را با قدرت در جامعه اجرا کرد که در این میان مسئولین نقش مهمی بر عهده دارند.

وی از خدمت رسانی به محرومان به‌عنوان یکی از پرفضیلت ترین کارها در دین اسلام یاد کرد و گفت:این توفیقی است که از جانب خداوند متعال نصیب این مجموعه شده که می توانند در جهت حل مشکل محرومان  گام بردارند و در برخی موارد هم در همین خدمت رسانی ها،آزمایش الهی نیز انجام می‌شود .

حجت الاسلام و الملسمین حاج آق زاهدی پور ادامه داد: این نهاد انقلابی در زمینه احداث پروژه های مسکن برای افراد کم درآمد، اجرای طرح هادی روستایی، صدور اسناد مالکیت روستایی ،بازسازی و نوسازی واحدهای مسکونی شهرها و روستاها خدمات قابل توجهی به ویژه در شهرستان خرمدره ارائه نموده که امیدواریم با شروع پروژه های جدید  به ویژه تامین مسکن اقشار کم درآمد، گام های بیشتری برداشته شود. 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group