مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

اقتصاد مقاومتی سرلوحه امور بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان:

اقتصاد مقاومتی سرلوحه امور بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان است

جلسه شورای پایگاه شهید خانمحمدی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حضور حاجی زاده مدیرکل، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، نجفی معاون پشتیبانی ، هاشمی نژاد رییس اداره حراست، نصیری فرمانده پایگاه و سایر اعضا با محوریت موضوع اقتصاد مقاومتی ، عفاف و حجاب، تکریم ارباب رجوع و .. تشکیل شد. در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین با تمسک به روایاتی از ائمه معصوم (ع) در خصوص رعایت عفاف و حجاب که لازمه جامعه اسلامی و ازوظایف کارکنان بنیاد مسکن که نهادی انقلابی است اشاره فرمود و نکاتی را نیز درخصوص تکریم ارباب رجوع بیان کرد . در ادامه حاجی زاده ضمن ابراز رضایت از وضعیت عفاف و حجاب در بنیاد استان به موضوع تکریم ارباب رجوع اشاره کرد و گفت: در بنیاد استان همواره نحوه خدمت رسانی و برخورد کارکنان با مراجعین رصد میشود که نمونه آن صندوق های انتقادات و پیشنهادات مستقر در تمامی شهرستان ها و بخش پیشنهادات و انتقادات سایت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است. وی تاکید کرد که برخورد مناسب و تکریم مردم و انجام وظایف در چهارچوب قانون وظیفه تمامی کارکنان میباشد. همچنین وی ضمن ابراز این این مطلب که در شرایط کنونی اقتصاد مقاومتی باید سرلوحه امور قرار گیرد افزود به گفته مقام معظم رهبری راهگشای اصلی کشور در شرایط کنونی اقتصاد مقاومتی است . مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خاطر نشان کرد بنیاد استان نیز در این مسیر حرکت میکند چرا که فعالیت شبانه روزی کارکنان بنیاد استان در انجام پروژه ها ،به حداقل رساندن زمان انجام پروژه ها،استفاده از انرژی خورشیدی در تامین برق، استفاده از اتوماسیون اداری و شبکه های کامپیوتری و صرفه جویی در تمام بخش های اداری در زمینه های مختلف همچون عدم استفاده ازکاغذ و حمایت از تولیدات داخلی با خرید محصولات ایرانی برای سازمان مثال های بارز این مقوله است . در پایان نیز نصیری فرمانده پایگاه ضمن تقدیر از همکاری های لازم با پایگاه شهید خانمحمدی و تشکر از همه اعضا، ثمره تلاش اعضای پایگاه را انتخاب پایگاه شهید خانمحدی به عنوان پایگاه بسیج نمونه در بین ادارات استان از سوی حوزه بسیج امام خمینی(ره) (فرماندهی بسیج ادارات استان ) دانست و گفت کسب این رتبه نشان از عملکرد صحیح اعضای پایگاه میباشد و افزود پایگاه شهید خانمحدی در تمام زمینه های فرهنگی ، اخلاقی ، دینی و … به عنوان کمک و یاور بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان عمل میکند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group