امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

اقتتاح پروژه های متعدد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان طارم

اقتتاح پروژه های متعدد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان طارم

طی برنامه ای با حضور ابراهیمی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان طارم، باقری فرماندار شهرستان طارم، حجت الاسلام صادقی پور امام جمعه این شهرستان و سایر مدیران استانی چندین پروژه عمرانی بنیاد مسکن به بهره برداری و افتتاح رسید. در این برنامه فرماندار طارم ضمن ابراز رضایت از عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان افزود بنیاد مسکن همواره در راه خدمت رسانی به روستاییان پیشگام بوده و میتواند الگوی مناسبی برای سایر دستگاه ها باشد . در این برنامه پروژه های متعددی  از جمله مسجد مسکن مهر شهر آب بر ، طرح هادی روستای ده بهار و برق رسانی روستای قارقلی چم افتتاح شد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group