مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

افتتاح پروژه های عمرانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان زنجان با حضور فرماندار و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی

همزمان با هفته دولت، خالقی فرماندار زنجان ،  مهندس رستمخانی مدیر  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان زنجان و‌جمعی از مدیران استانی و شهرستانی با حضور در مزار شهدا برخی از پروژه های عمرانی این شهرستان را افتتاح نمودند .

این مسئولین با حضور در روستای ینگیجه، اجرای آسفالت معابر به مساحت  ۲۵۰۰ متر مربع  و اعتبار ۳۵۰ میلیون و با حضور در روستای اسفجین نیز  پروژه آسفالت این روستا را  که به مساحت  ۵۰۰۰ متر مربع و با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان می باشد را افتتاح نمودند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group