امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

افتتاح پروژه های بهسازی معابر و آسفالت ۷ روستای شهرستان خدابنده به صورت همزمان

افتتاح پروژه های بهسازی معابر و آسفالت ۷ روستای شهرستان خدابنده به صورت همزمان

پروژه های بهسازی معابر و آسفالت ریزی ۷روستای شهرستان خدابنده درسومین روز از هفته دولت در روستای دوتپه سفلی با حضور میرزایی فرماندار شهرستان، مهندس بابایی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامیخدابنده، بیگدلی بخشدار مرکزی و جمعی ازمسئولین شهرستانی دهیارواعضای شورای اسلامی دوتپه سفلی و مردم روستا افتتاح گردید.
در مجموع ۵۳۹۶۰ متر مربع در این روستاها اسفالت ریزی انجام شده
که اعتباری بالغ بر ۱۵۸۸۰۸۲۴۰۰۰ریال در این پروژه ها با مشارکت دهیاری ها هزینه شده است .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group