مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

افتتاح پروژه اجرای طرح هادی روستای رحمت آباد شهرستان خرمدره همزمان با دهه فجر

پروژه اجرای طرح هادی روستای رحمت آباد شهرستان خرمدره با اعتباری بالغ بر ۴  میلیارد ریال  با حضور فرماندار ، امام‌جمعه و مهندس ابراهیمی مدیر بنیاد مسکن شهرستان خرمدره افتتاح شد.

همچنین عملیات آسفالت از محل اعتبارات قیر یارانه ای به مساحت ۵۳۰۰ متر مربع در روستای سوکهریز شهرستان خرمدره نیز به بهره برداری رسید.

در ادامه این مراسم، واحد مسکونی مقاوم سازی شده از محل تسهیلات طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی مسکن در روستای سوکهریز این شهرستان نیز افتتاح شد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group