امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

افتتاح پروزه های متعدد عمرانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان زنجان همزمان با پنجمین روز از هفته دولت

افتتاح پروزه های متعدد عمرانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان زنجان همزمان با پنجمین روز از هفته دولت

طی مراسمی با حضور دکتر بیات فرماندار شهرستان زنجان، مهندس رستمخانی مدیر بنیاد مسکن شهرستان زنجان، هادوی بخشدار زنجانرود وجمعی از مسولین شهرستانی طرح هادی روستای کزبر با اعتباری بالغ بر ۱۵۰میلیون تومان از اعتبارات دهیاری که با نظارت بنیاد مسکن اجراگردیده و همچنین اسفالت معابر این روستا از محل قیر یارانه ای به متراژ ۲۱۰۰متر مربع افتتاح شد. در ادامه خانه عالم روستای قره چریان و طرح هادی اجرا شده توسط بنیاد مسکن از اعتبارات دهیاری واستانی با اعتباری بالغ بر ۴۰۰میلیون به بهره برداری رسید. پس از ان نیز افتتاح دیوار وپل روستای چپ چپ از اعتبارات دهیاری که با نظارت بنیاد مسکن با مجموع اعتبار ۳۲۰میلیون تومان اجرا گردیده بود از دیگر برنامه های مربوط به روز پنجم هفته دولت در این شهرستان بود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group