امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

افتتاح و رونمایی از امکانات و تجهیزات جدید پدافند سایبری با حضور معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان های بنیاد مسکن کشور

طی برنامه ای، امکانات و تجهیزات جدید پدافند سایبری بنیاد مسکن استان با حضور  مهندس درفشی معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان های بنیاد مسکن کشور به همراه  مهندس صنعتی منفرد مدیر کل بنیاد مسکن استان افتتاح گردید.

طی این پروژه که منابع آن از طریق یک درصد اعتبارات تملک و دارایی سرمایه ای (بند ز تبصره ۱۲ قانون بودجه ۹۶) توسط بنیاد مسکن استان تامین شده است، مواردی همچون استاندارد سازی اتاق سرور، راه اندازی فیبر نوری بنیاد مسکن استان و راه اندازی ارتباط بی سیم بین بنیاد مسکن استان و شهرستان ها و … به انجام رسیده است.

در این برنامه مسئول فناوری اطلاعات و ارتباطات بنیاد مسکن استان با اشاره به تاکیدات مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مباحث طرح شده در همایش های این حوزه در خصوص پدافند سایبری و نحوه بهره گیری از ظرفیت های اعتبارات موجود در قانون بودجه  توضیحاتی در خصوص اقدامات صورت گرفته در این راستا در بنیاد مسکن استان و تمهیدات صورت گرفته در زمینه سیاست های امنیتی و راهکارهای backup گیری ارائه کرد.در ادامه  مهندس درفشی  با ابراز رضایت از راه اندازی سیستم ها و راهکارهای جدید در حوزه فناوری اطلاعات در بنیاد مسکن استان،  مباحث مربوط به امنیت شبکه های کامپوتری، به روز رسانی سیستم ها و سامانه های موجود در بنیاد مسکن استان را مطلوب دانسته و بر ارتقا و توجه بیشتر به این موضاعات تاکید کرد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group