امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱

افتتاح همزمان هفت واحد مسکونی برای خانوارهای دارای حداقل دو معلول در روستاهای شهرستان ایجرود

افتتاح همزمان هفت واحد مسکونی برای خانوارهای دارای حداقل دو معلول در روستاهای شهرستان ایجرود

در پنجمین روز از هفته دولت ۷ واحد مسکونی خانوارهای دارای حداقل دو معلول به صورت همزمان در روستای قلقاتی شهرستان ایجرود افتتاح شد. در این مراسم که با حضور بیات فرماندار و حجت الاسلام و المسلمین مقدمی امام جمعه شهرستان همراه بود مهندس تقی بیگلو مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ایجرود با ارائه توضیحاتی در خصوص پروژه های موصوف به پرداخت تسهیلات ۱۵ میلیون تومانی و کمک بلاعوض ۱۸ میلیون تومانی برای هر یک از این واحدها اشاره کرد که توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و با همکاری اداره کل بهزیستی و بنیاد مستصعفان اجرا و بهره برداری رسیده است

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group