امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

افتتاح طرح هادی روستای قمچ آباد

افتتاح طرح هادی روستای قمچ آباد

طی مراسمی در هفته دولت با حضور ایمانی فرماندار ابهر ، حیدری مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ابهر ، گلمحمدی بخشدار مرکزی ابهر و سایر مسئولین شهرستانی ، طرح هادی ( آسفالت ) روستای قمچ آباد توسط فرماندار افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت . این طرح با اعتباری بالغ بر ۳۰۰۰ میلیون ریال جدول گذاری و آسفالت به متراژ ۶۵۰۰ متر مربع انجام گردیده است .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group