امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

افتتاح طرح هادی در شهرستان ایجرود

افتتاح طرح هادی در شهرستان ایجرود

افتتاح طرح هادی روستای اینچه رهبری به مناسبت سوم خرداد و هفته ایثار و مقاومت با حضور تقی بیگلو مدیر بنیاد مسکن شهرستان ایجرود ، اکبرپور فرماندار شهرستان ایجرود ، افشاری بخشدار مرکزی و جمعی از مدیران شهرستانی انجام شد . در این مراسم ضمن رضایت اهالی از اجرای طرح هادی، فرماندار شهرستان نیز از کلیه مسیرهای اجرائی بازدید نموده و از فعالیتهای این نهاد در روستاهای شهرستان تقدیر و تشکر نمود .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group