امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

افتتاح طرح بهسازی روستایی سارمساقلو با حضور جناب آقای بشارتی

روستای سارمساقلو که در ۵ کیلومتری شمال زنجان و در کنار فرودگاه زنجان قراردارد با اعتباری بالـغ بر دو میلیارد و سی و سه میلیون ریال بهسازی شد .اهــالی این روستا در جریان ســفر دور دوم دکتر احمدی نژاد در کنار جاده با اصرار خواهان بازدید رئیس جمهور محبوب خود بودند ایشان نیز مشاور عالی خود آقای بشارتی را به روستا اعزام می دارند . ایشان پس از بازدید از روستا و گوش دادن به مشکلات اهالی دستور بهسازی روستا را می دهند . بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان زنجان به همت کارشناسان و مدیریت با تلاش شبانه روزی در مدت کمتر از دو ماه معابر اصلی روستا را بهسازی می کردند . طرح بهسازی این روستا در تاریخ ۲۸ مهر ماه ۱۳۸۸ با حضور آقای بشارتی و استاندار زنجان مهندس باباپور مدیرکل بنیاد مسکن استان و جمعی از مدیران و مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد . آقای بشارتی از فعالیتهای انجام گرفته توسط بنیاد مسکن توسط لوح تقدیری که با امضاء دکتر احمدی نژاد بود به مهندس باباپور تقدیر نمودند . ایشان این روستا را به عنوان روستای نمونه در شهرستان زنجان معرفی نمودند و خواستار تکمیل طرح بهسازی شدند .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group