امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

افتتاح۴۵۰۰ مین واحد مسکونی روستایی مقاوم سازی شده در روستای قاضی کندی شهرستان ماهنشان

در سومین روز از دهه فجر، ۴۵۰۰ مین واحد مسکونی روستایی مقاوم سازی شده و آیین تحویل ۵۰۰۰ مین جلد سند مالکیت  واحد مسکونی روستایی در روستای قاضی کندی ماهنشان با حضور  دکتر خاتمی نماینده مردم ماهنشان در مجلس شورای اسلامی ، مهندس جزو نقی فرماندار،مهندس موسوی معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان و مهندس نجفلی مدیر بنیاد مسکن شهرستان ماهنشان  و سایر مسولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

همچنین پروژه اجرای طرح هادی روستای گونای شهرستان ماهنشان نیز با اعتباری بالغ بر ۶۰۰میلیون تومان از محل اعتبارات ملی و واحد مسکونی خانوار دارای سه عضو معلول شهر ماهنشان نیز افتتاح گردید.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group