امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

اعلام آمادگی بنیاد مسکن زنجان برای همکاری با شهرداری

در جلسه شهردار زنجان با مدیرکل و معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به همراه  مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان از پتانسیل های موجود برای همکاری دو دستگاه سخن گفته شد . در این جلسه حاجی زاده مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به آمادگی بنیاد مسکن برای همکاری با شهرداری در زمینه های مختلف اشاره کرد تا با استفاده از این فرصت بتوان بیش از پیش به مردم خدمت کرد . یگانه شهردار زنجان نیز با اشاره به اینکه جلب رضایت مردم هدف اصلی شهرداری میباشد ، امکان سنجی و مطالعه بخش های قابل همکاری با بنیاد مسکن را فرصتی مناسب ارزیابی کرد .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group