مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

حضور به موقع کارشناسان بنیاد مسکن در روستاهای شهرستان خرمدره جهت برآورد خسارات احتمالی

با توجه به گستردگی بارش ها و بروز حوادث احتمالی در روزهای اخیر ، بلافاصله مدیر بنیاد مسکن شهرستان خرمدره به همراه  کارشناسان این نهاد  جهت کمک به روستائیان و برآورد خسارات احتمالی همزمان با شدت گرفتن بارش ها  به روستاهای رحمت آباد، فلج و برخی روستاهای دیگر این شهرستان اعزام شدند.

خوشبختانه با توجه به آماگی بنیاد مسکن و حضور کارشناسان این نهاد در سطح روستاهای استان بررسی های لازم و رصد مستمر حوادث احتمالی گزارشات لازم از واحدهای مسکونی آسیب دیده به موقع ارائه میگردد تا در نتیجه اقدامات لازم صورت گیرد.

ارزیابان و کارشناسان با اعزام به مناطق حادثه دیده نسبت به شناسایی واحدهای مسکونی خسارت دیده ، بررسی وضعیت موجود و کمک رسانی به مردم اقدامات لازم را انجام می دهند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group