مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

اعزام به موقع کارشناسان بنیاد مسکن به روستاهای شهرستان های زنجان و ابهر جهت بررسی وضعیت موجود ناشی از بارندگی های اخیر

با توجه به آمادگی بنیاد مسکن و حضور به موقع  کارشناسان این نهاد در سطح روستاهای شهرستان های زنجان و  ابهر، بررسی های مستمری  از واحدهای مسکونی آسیب دیده به عمل آمده، تا ضمن بررسی وضعیت موجود ، اقدامات اساسی نیز در راستای کمک به روستائیان این منطقه صورت گیرد.

این کارشناسان با توجه به گستردگی بارش ها و بروز حوادث احتمالی در روزهای اخیر ،  جهت کمک به روستائیان و برآورد خسارات احتمالی همزمان با شدت گرفتن بارش ها بلافاصله به مناطق آسیب دیده اعزام شدند.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group