امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

استاندار زنجان: صداقت در کار بنیاد مسکن مشهود بوده و افتخار این‌نهاد انقلابی است.

استاندار زنجان:
صداقت در کار بنیاد مسکن مشهود بوده و افتخار این‌نهاد انقلابی است.

در دیدار مدیرکل و مسیولین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با استاندار زنجان که مناسبت دهه حساب ۱۰۰ امام (ره) برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسیول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان با اشاره به حدیثی خدمت به مردم را نعمت الهی دانست و به شکر گزاری این‌نعمت توسط مسئولین تاکید کرد. در ادامه مهندس صنعتی منفرد با ارائه گزارش کاملی از اهم وظایف ، اهداف و اقدامات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به تهیه طرح هادی در تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان اشاره کرد. وی همچنین به بالا بودن اجرای طرح هادی روستایی در استان از میانگین کشوری اشاره نموده و افزود در ۳۴۶ روستای سطح استان تا کنون طرح هادی اجرا شده است . مدیرکل بنیاد مسکن استان در خصوص مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی مطالبی ارائه نمود و گفت تا کنون ۵۵ درصد واحدهای مسکونی روستایی در سطح استان مقاوم سازی شده است . مهندس صنعتی منفرد به اقدامات دیگر بنیاد مسکن از جمله عقد تفاهم نامه های همکاری با معاونت عمرانی استانداری، میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری و… اشاره کرده و دیگر از برنامه های آتی بنیاد مسکن استان در حوزه های شهری و روستایی خبر داد.
پس از آن مهندس دوریش امیری استاندار زنجان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را نهادی به دور از حاشیه های سیاسی عنوان نمود که همواره به انجام وظایف خود اهتمام ورزیده است. استاندار زنجان صداقت را در عملکرد این نهاد مشهود دانست و افزود این امر باعث افتخار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است. مهندس درویش امیری گرامیداشت سالروز فرمان تاریخی امام (ره) را کار ارزشمند دانست که توسط بنیاد مسکن انجام می شود. وی به توجه به بافت های تاریخی و فرهنگی روستاها تاکید کرده و اظهار داشت توجه معماری و فرهنگ اسلامی و در ساخت و ساز ها و ساخت مسکن مناسب برای روستاییان و ارایه خدمات به آنان از اهمیت ویژه ای برخوردار است . استاندار زنجان عملکرد بنیاد مسکن استان را مطلوب ارزیابی نموده و اضافه کرد از بنیاد مسکن استان در انجام وظایف محوله در حوزه های مختلف حمایت خواهیم کرد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group