امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

استاندار زنجان در جلسه گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی خبر داد: تشکیل اتاق فکر و هم اندیشی مشترک میان روابط عمومی و رسانه های گروهی استان

جلسه گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی با حضور ویدئوکنفرانسی حقیقی استاندار زنجان ، مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و شرکت مدیران دستگاههای اجرایی ، مدیران و کارشناسان روابط عمومی بیش از ۱۵ دستگاه اجرایی  در اتاق جلسات اداره راه و شهرسازی استان زنجان برگزار شد.

در ابتدا دکتر حقیقی استاندار زنجان، با بیان اینکه روابط عمومی ها در تحقق اهداف سازمانی نقش مهم و ویژه ای دارند، تشکیل اتاق فکر و هم اندیشی مشترک میان روابط عمومی و رسانه های گروهی استان را اقدامی مثبت عنوان کرد و گفت: این آمادگی وجود دارد همانند جلسات رسمی نمایندگانی از روابط عمومی ها در این اتاق فکر حضور یابند و مسائل و موانع موجود بحث و بررسی قرار گیرد.

وی  با اشاره به اینکه شورای اطلاع رسانی نیز با هدف بررسی و حل مشکلات تشکیل شده است، گفت: انسجام و تلاش همگانی می تواند به نتایج خوب و مثبتی منتهی شود.

دکتر حقیقی با بیان اقدامات گوناگون استان در بخش های مختلف افزود: این اقدامات و موفقیت های کسب شده باید به نحو مطلوبی توسط روابط عمومی به رسانه های گروهی اطلاع رسانی شود اما باید گفت تعامل بین مدیران دستگاههای اجرایی با روابط عمومی ها خوب نیست و باید این وضعیت ارتقا یابد.

وی با بیان اینکه تعامل با رسانه های گروهی استان باید افزایش یابد، خاطر نشان کرد: برقراری ارتباط حسنه روابط عمومی‌ها  و رسانه های گروهی می تواند به اطلاع رسانی خوب منجر شود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group