امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

اتمام اجرای طرح هادی روستاهای خرم‌دره تا دو سال دیگر

 

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خرم‌دره خبر داد

اتمام اجرای طرح هادی روستاهای خرم‌دره تا دو سال دیگر

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خرم‌دره گفت: برای اجرای طرح هادی در مابقی روستاهای شهرستان خرم‌دره دو سال زمان نیاز است.

مهدی آهنکار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به تعداد روستاهای شهرستان خرم‌دره اظهار داشت: این شهرستان دارای ۱۶ روستا است که همگی داری سکنه هستند.در حال حاضر تمام روستاهای شهرستان خدابنده دارای نقشه طرح هادی بوده و طرح هادی در ۱۰۰ درصد روستاهای این شهرستان تهیه شده است.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خرم‌دره به اعتبار تخصیص یافته برای اجرای طرح هادی در این شهرستان اشاره و بیان کرد: میزان این اعتبار در سال جاری ۲ میلیارد ریال بوده است. سال گذشته نیز برای اجرای طرح هادی در شهرستان خرم‌دره ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص داده شده بود.

آهنکار متذکر شد: اعتبارات تخصیصی برای اجرای طرح هادی در مناطق روستایی طی سال‌های مختلف از محل اعتبارات ملی تامین می‌شود. تاکنون در ۱۱ روستای شهرستان خرم‌دره طرح هادی اجرا و به بهره‌برداری رسیده است.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خرم‌دره اظهار کرد: به هیچ عنوان نمی‌توان گفت که عملیات اجرایی طرح هادی در یک روستا به اتمام رسیده است چراکه مناطق روستایی همواره نیاز به ساماندهی دارند.

این مسئول تصریح کرد: برای اجرای طرح هادی در مناطق روستایی شهرستان خرم‌دره تا حدی که مشکلات اولیه مردم برطرف شود حدود یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار مورد نیاز است.

آهنکار با بیان اینکه اجرای طرح هادی در مابقی روستاهای شهرستان خرم‌دره نیازمند دو سال زمان است، ادامه داد: همکاری روستاییان در راستای اجرای این طرح در خرم دره نسبتا خوب بوده است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group