امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

آیین کلنگ زنی پروژه مجموعه سازی روستای گوزلدره شهرستان سلطانیه در سومین روز از دهه فجر

پروژه مجموعه سازی روستای گوزلدره شهرستان سلطانیه و همچنین تحویل اولین سند پایگاه های مقاومت بسیج در سطح شهرستان به ناحیه مقاومت سپاه شهرستان با حضور  دکتر رحمانی فرماندار شهرستان سلطانیه ، حجت الاسلام و المسلمین حسینی نسب امام جمعه ، مدیر مشارکتهای مردمی حساب ۱۰۰ امام (ره) ، مهندس آقایاری مدیر بنیاد مسکن شهرستان  ، بخشدار و برخی مدیران دستگاههای اجرایی کلنگ زنی شد.

پروژه آسفالت معابر روستای ویر شهرستان سلطانیه به مساحت ۷۷۲۰ متر مربع از محل اعتبارات قیر رایگان با اعتباری بالغ بر ۱۵۳۹۹ میلیون ریال و آسفالت معابر روستای سنبل آباد شهرستان سلطانیه به مساحت ۲۷۲۵ متر مربع از محل اعتبارات قیر رایگان با اعتباری بالغ بر ۳۴۰۶ میلیون ریال نیز در این ایام افتتاح گردید.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group