مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

آیین معارفه حجت الاسلام و المسلمین ایوب سلطانی به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با حضور حجت الاسلام والمسلمین روحانی نژاد نماینده ولی فقیه و رییس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

با حضور حجت الاسلام والمسلمین روحانی نژاد نماینده ولی فقیه و رییس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین ایوب سلطانی به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان معرفی گردید.

حجت‌الاسلام و المسلمین ایوب سلطانی امروز در مراسم آیین معارفه مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی یکی از شگفتی‌های تاریخ بشر است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی به جهت داشتن رهبری دینی و داشتن مرجع مردم محور شگفتی آفریده است و هیچ کس بعد از پیامبر نتوانسته چنین عظمتی را ایجاد کند.

وی با اشاره به اینکه امام راحل ساز و کاری را اندیشیدند که امروز نتیجه آن را می‌بینیم، گفت: ده سال پس از انقلاب دوران بسیار طلایی در ایران اسلامی است.

ایشان با اشاره به اینکه اقتدار پرچم ما نتیجه این پیروزی انقلاب اسلامی است، عنوان کرد: نماد این اقتدار فتح خرمشهر است.

سلطانی با اشاره به اینکه بنیاد مسکن نهادی است که در مقایسه با سایر ارگان‌ها روحیه قداست و انقلابی خود را حفظ کرده که باید همینطور باشد، اضافه کرد: حفظ نیروی انسانی مهم‌ترین موضوع در بنیاد مسکن است.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با بیان اینکه جهاد تبیین در وظایف این دفاتر قرار گیرد، عنوان کرد: جهاد تبیین برای نشان دادن اقدامات نظام جمهوری اسلامی یک ضرورت است

وی با اشاره به اینکه بنده در حضور در روستا و در گفت‌و‌گو با نسل جوان متوجه شدم از انقلاب اسلامی به دلیل سلب اعتماد و برخی فراز و نشیب‌ها راضی نیستند، گفت: این در حالی است که افراد با سن بیشتر نتیجه و حاصل این انقلاب را مشاهده کرده و قدردان آن هستند و ما وظیفه داریم خدمات خود را به مردم معرفی کنیم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group