امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

آیین تکریم و معارفه معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان

آیین تکریم و معارفه معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان

آیین تکریم و معارفه معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان برگزار شد. در این مراسم که با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد استان، معاونین، مدیران و جمعی از کارشناسان بنیاد مسکن استان برگزار شد با اهدای لوح تقدیر از خدمات مهندس صبری در سالهای حضور در سمت معاونت بازسازی و مسکن روستایی تقدیر و طی حکمی از سوی مدیرکل بنیاد مسکن استان مهندس سید محمد موسوی به عنوان معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان منصوب شد . مهندس موسوی پیش از این مدیریت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ماهنشان را به عهده داشت.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group