امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

آیین  تکریم و معارفه مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان طارم با حضور فرماندار این شهرستان

مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان طارم با حضور هاشم نژاد فرماندار شهرستان طارم، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان و معاونین این نهاد برگزار شد.

در ابتدا هاشم نژاد فرماندار شهرستان طارم با ابراز رضایت از عملکرد بنیاد مسکن استان و شهرستان، این نهاد را یکی از دستگاه های موفقی دانست که به خوبی وظایف خود را به انجام رسانده است، اظهار کرد:  حضور حاج اقا مصطفوی به عنوان  شخصیتی برجسته و شاخص در سطح استان و مهندس صنعتی به عنوان مدیری موفق و سرمایه ای ارزشمند در استان، موجب شده که تحول عظیمی در مجموعه بنیاد  و تحقق اهداف این نهاد در راستای خدمت رسانی به اقشار کم درآمد به ویژه روستائیان صورت گیرد.

وی نقش و جایگاه ویژه بنیاد مسکن در امر محرومیت زدایی و  خدمت رسانی به روستاها را بسیار مهم و ارزشمند دانست و گفت: مجموعه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دارای توان فنی، تجربه و تواضع و تسلط کاری بالایی هستند که به خوبی توانسته اند زمینه های رشد و توسعه استان را فراهم نمایند، که بایستی دستگاه های اجرایی از ظرفیت و پتانسیل های این نهاد در حوزه های مختلف به خوبی استفاده نمایند.

هاشم نژاد به زحمات ارزشمند مهندس ابراهیمی در دوران مدیریتی در بنیاد مسکن این شهرستان اشاره کرد و گفت: مهندس ابراهیمی تعاملات و همکاری های ویژه ای با مجموعه  فرمانداری و دستگاه های اجرایی شهرستان طارم داشته است که جای تقدیر و تشکر دارد که امیدواریم مدیریت جدید نیز با تعاملات سازنده بتواند گام های موثرتری بدر راستای پیشرفت و آبادانی این شهرستان بر دارد.

سپس مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان  به ظرفیت ها موجود شهرستان طارم در حوزه های مختلف اشاره کرد و گفت: ظرفیت ها و پتانسیل های بالای این شهرستان  به ویژه در حوزه گردشگری، موجب شده که اجرای پروژه های عمرانی متعدد و توسعه و آبادانی روستاهای این شهرستان، اهمیت ویژه ای داشته باشد.

وی ضمن تشکر از همکاری ها و تعاملات سازنده فرماندار شهرستان طارم  با بنیاد مسکن استان و شهرستان، افزود: خوشبختانه فرمانداری شهرستان طارم در رفع مشکلات روستائیان ، بخصوص دربخش عمران وآبادانی روستاها همکاری تنگاتنگی با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دارد.

وی از خدمات و تلاش های  مهندس ابراهمی طی سالیان متمادی تشکر نمود و به استفاده از تجربیات ایشان در جایگاهی دیگر اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه، مهندس شمس از نیروهای با تجربه و متخصص بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  به شمار می آید، امیدواریم  بتواند وظایف محوله را به خوبی  در این شهرستان به انجام رساند.

مهندس صنعتی منفرد  ادامه داد: در همین راستا بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان نیز با همراهی فرماندار، حمایت های لازم را در جهت اجرای پروژه های عمرانی در راستای توسعه و پیشرفت این شهرستان انجام خواهد داد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی به  اهمیت عدالت و تعهد در دین اسلام اشاره کرد و گفت: داشتن تعهد وعدالت سازمانی از نکات برجسته و شاخص هر مدیر و مسئولی در سازمان به شمار می آید که برای تحقق اهداف باید در رفتارها و روابط سازمانی مورد توجه قرار گیرد.

وی از زحمات مهندس  ابراهیمی تشکرنمود و برای  مهندس شمس  در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت نمود.

سپس مهندس ابراهیمی گزارشی از فعالیت های بنیاد مسکن شهرستان طارم در زمینه های مختلف ارائه نمود و گفت: طرح هادی در بیش از ۹۸ درصد روستا های این شهرستان تهیه شده ، به طوری که می توان گفت در ۴۷ درصد روستاهای این شهرستان نیز این طرح اجراء شده است.

وی احداث ده باب خانه عالم ، اجرای طرح اشتغالزایی گیلانکشه شهرستان طارم  وصدور ۵۷ درصدی سند مالکیت واحدهای مسکونی روستایی در این شهرستان را از برخی فعالیت های این نهاد انقلابی برشمرد.

همچنین  مهندس شمس نیز از اعتماد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و فرماندار شهرستان طارم در انتخاب وی به عنوان مدیرجدید بنیاد مسکن شهرستان طارم تقدیر و تشکر کرد و ابراز امیدواری نمود که نهایت تلاش خود را در جهت خدمت به مردم و تحقق اهداف بنیاد مسکن به ویژه در سطح شهرستان طارم به کار خواهد گرفت.

در پایان با اهدای لوحی از زحمات مهندس ابراهیمی در سال های حضور در سمت مدیریت بنیاد مسکن شهرستان طارم تقدیر و طی حکمی از سوی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، مهندس رضا شمس به عنوان مدیر جدید این شهرستان منصوب گردید.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group