مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

آیین تکریم و معارفه مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان زنجان با حضور دکتر بیات فرماندار این شهرستان

آیین تکریم و معارفه مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان زنجان با حضور دکتر بیات فرماندار این شهرستان

آیین تکریم و معارفه مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان زنجان برگزار شد. در این مراسم که با حضور دکتر بیات فرماندار شهرستان زنجان، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، معاونین، مدیران و کارشناسان بنیاد مسکن استان برگزار شد با اهدای لوح تقدیر از خدمات مهندس شکیبایی در سالهای حضور در سمت مدیریت بنیاد مسکن شهرستان زنجان تقدیر و طی حکمی از سوی مدیرکل بنیاد مسکن استان مهندس حمیدرضا رستمخانی به عنوان مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان منصوب شد . مهندس رستمخانی پیش از این مسئولیت دفتر زمین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان را به عهده داشت.
در این جلسه فرماندار زنجان با ابراز رضایت از عملکرد بنیاد مسکن این نهاد را یکی از دستگاه هایی دانست که به خوبی وظایف خود را به انجام رسانده است. وی خاطر نشان کرد با توجه به تغییر مدیریتی به وجود آمده کما فی السابق از پروژه های طراحی شده بنیاد مسکن در شهرستان زنجان حمایت خواهیم کرد. در پایان مهندس صنعتی منفرد ضمن تقدیر از خدمات مهندس شکیبایی طی سالیان متمادی و آرزوی موفقیت برای مهندس رستمخانی در سمت جدید شهرستان زنجان را با توجه پتانسیل های موجود در آن از جمله مرکزیت استان و مسایل جمعیتی که بزرگترین شهرستان استان است نیازمند توجه ویژه ای دانست. وی اظهار داشت در همین راستا بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان نیز با طراحی پروژه های خاص و ویژه در این شهرستلن در جهت توسعه شهرستان و استان تلاش می نماید.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group