امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

آغاز عملیات اجرایی پروژه ۹۵۰۰ واحدی کوی زیتون زنجان با حضور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همزمان با ایام اله دهه فجر

 

عملیات اجرایی پروژه ۹۵۰۰ واحدی کوی زیتون زنجان با حضور وزیر راه و شهرسازی(از طریق ویدیو کنفرانس )، دکتر افشارچی ، استاندار زنجان ، مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان و جمعی از مسئولین استانی همزمان با ایام اله دهه فجر آغاز شد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان نیز در ادامه این آیین گفت: در روستاهای استان ۵۱ هزار واحد مسکونی مقاوم سازی شده که با این رقم ۵۵ درصد واحدهای مسکونی مقاوم سازی شده است.

رضا خواجه ای اظهار داشت: در این مقوله ۱۰ درصد از نرم کشوری بالاتر هستیم و سالانه پنج هزار واحد مسکونی روستایی را مقاوم سازی خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه تاکنون برنامه مقاوم سازی ۴۶ هزار واحد مسکونی ابلاغ شده است، افزود: چهار هزارو ۱۰۰ واحد برای دریافت تسهیلات به بانکهای عامل معرفی و از این تعداد سه هزار و ۱۸۰ مورد عقد قرارداد شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان گفت: برای چهار سال آینده ۲۰ هزار واحد مسکونی را در استان مقاوم سازی خواهیم کرد.

خواجه ای خاطرنشان کرد: راه و شهرسازی استان زنجان برای طرح نهضت ملی مسکن ۶۰ هزار مترمربع زمین تامین کرده که اقدامات احداث یک‌هزارو ۴۴۰ واحد انجام شده است.

وی افزود: از این تعداد یک‌هزارو ۳۷۰ واحد توسط بنیاد مسکن و مابقی توسط خود متقاضیان به صورت انفرادی و گروهی احداث خواهد شد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group